Полозов і Фейгін дратують Кремль

249

У ранковому інтерв’ю, адвокат Надії Савченко Марк Фейгін повідомив, що сьогодні під час судового засідання можливі провокації. Також адвокат додав: йому натякнули, що небажано щоб він і Полозов були присутні при можливому обміні Савченко.

«На жаль, це ще один доказ, що адвокатів тій країні потрібно оборати таких, щоб не дратувати владу  (Кремль), що повністю протирічить правовому механізму держави. Думаю, що наші американські та європейські колеги цей меседж почують та правильно зрозуміють. А що стосується тактики, то це має віршувати сама Надія Савченко», — розповів заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе.

Як повідомлялося раніше, адвокати Надії Савченко Віктор Полозов та Марк Фейгін виступають не просто захистом на суді, а й послідовною опозицією щодо теперішнього режиму Кремля, таким чином «дратуючи» Путіна ще більше, своєю присутністю у справі полонянки.

Тому Надії Савченко було запропоновано відмовитися від цього захисту. Але як зазначили самі адвокати, жодних відмов не буде, поки справа не дійде до обміну.