Понад 400 тис сімей Дніпропетровщини на сьогоднішній день отримують субсидію

308

Субсидію на Дніпропетровщині отримують вже понад 400 тис. сімей. Кількість бажаючих з кожним днем зростає. З початку року документи подали близько 20 тис. жителів регіону. Оформити субсидію можна в будь-який місяць року, нагадують у департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА.

Більше 400 тис. сімей Дніпропетровщини вже користуються субсидією. Близько 328 тис. з них – ті, хто оформлював документи за спрощеним порядком. Близько 137 тис. родин державна допомога призначена автоматично. На підставі документів, що мешканці подавали минулоріч.

І це – не межа. Щотижня до управлінь соцзахисту області надходять тисячі нових заяв. З початку 2016 року документи на оформлення субсидії подали майже 20 тис. жителів області.

Отримати житлову субсидію просто. Потрібно подати до місцевого управління соцзахисту лише два документи – заяву й декларацію про доходи. Це можна зробити через Інтернет, принести самостійно чи надіслати поштою.

Держдопомога призначається на рік. Проте розраховується окремо – на опалювальний та неопалювальний періоди.

Нараховується допомога з першого числа того місяця, у якому подано заяву. Призначається субсидія лише на норми споживання житлово-комунальних послуг: води, газу, світла, опалення тощо.