Поради Стіва Джобса щодо бізнесу

434

Відкрили власну справу, і не знаєте як діяти в тих чи інших ситуаціях? Пропонуємо вашій увазі поради засновника корпорації Apple Стіва Джобса.

Займайся улюбленою справою. Знайди справжнє захоплення і змінюй світ на краще. Єдиний спосіб робити роботу добре — це любити її.

Будь не таким, як усі. Думки нестандартно. Краще бути піратом, ніж військовим моряком.

Чим би ти не займався, старайся все зробити якнайкраще. Успіх тягне за собою інший успіх, тому у всьому прагни до успіху.

Аналізуй. Як тільки ти прийдеш на роботу в компанію, склади список сильних і слабких сторін – і своїх, і компанії.

Будь заповзятливий. Шукай можливості для здійснення великого прориву. Знайди набір ідей, які потребують швидких і рішучих дій, і стрибни в це вікно. Найчастіше найважче – зробити перший крок. Май сміливість слідувати інтуїції.

Прагни отримувати зворотний зв’язок з різноманітних джерел. Кожна людина скаже тобі щось корисне. Зосередитися на тих, хто використовує твій продукт – в першу чергу, слухай своїх покупців.

Концентруйся на досягненні результату, оскільки люди оцінюють тебе за результатами твоєї роботи. Будь зразком якості. Особливу увагу звертай на дизайн.

Вводь інновації. Саме інновації відрізняють лідера від послідовників.

Роби висновки з невдач. Іноді, вводячи інновації, ти робиш помилки. Найкраще швидко визнати їх – і, якщо з’ясувалося, що це глухий кут, переключити зусилля на поліпшення інших інновацій.

Вчися безперервно. Влаштовуй перехресне запилення ідей з іншими людьми. Вчися у покупців, конкурентів і партнерів.