Порошенка примусять виконати свої найгучніші обіцянки

319

Журналісти анонсують акцію на Банковій з вимогою виконання президентом своїх обіцянок і реальних кадрових реформ.

Журналістка і громадська активістка Анна Жюлак анонсувала на завтра проведення акції протесту під Адміністрацією президента. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Як і обіцяла на акцію протесту під адміністрацію президента я піду. Якщо комусь цікаво і ви хочете долучитися, в суботу 09.04.2016 о 12.00 початок.

Ах да, акція мирна.

Після численних спроб достукатися до громадських організацій і опозиціонерів, я зрозуміла, що крім мене це мало кому потрібно. Претензії і вимоги стосуються далеко не лише офшорного скандалу. Якщо коротко, так:

1. Виконання передвиборчої обіцянки БПП по спрощенню оподаткуванні в Україні для пом`якшення умов ведення бізнесу в Україні і заборона офшорів ( В Раді більше року лежить відповідний законопроект “Свободи”). СПРОСТУВАННЯ інформації Насірова про легальність офшорів в Україні.

2. Відповідно закриття компанії Порошенка на БВО. В офшорі, який має чи не найгіршу репутацію, де свої гроші тримають, як не наркоторговці, то Путін. І переведення її в компанію з позитивною іміджевою репутацією ( Якщо що, то я не вважаю,як свідки сліпого трасту, що президент говорив правду, коли сказав, що він не думав про те, щоб ухилятись від податків. Другий варіант, те що він може керувати в тіні, через ту компанію своїм “Рошеном”)

3. Обрання генпрокурора серед кандидатів від громадськості – Горбатюк, Сакварелідзе, а не серед Юрій Луценко, Юрій Луценко, або Столярчук – Севрук або Юрій Луценко.

4. Припинення відправки техніки Укроборонпрому за кордон при гострій необхідності цієї техніки в зоні бойових дій на Донбасі”, – пише журналістка.