Порошенко хотів стати лідером «Партії регіонів»

311

Президент Петро Порошенко не зможе побороти корупцію чи забезпечити верховенство права в державі, бо належить до старої політичної системи.

Про це в інтерв’ю розповів політолог Тарас Кузьо.

«Порошенко завжди був у системі. При Кучмі, Ющенку і Януковичу. 16 років тому був одним із засновників Партії регіонів. Він – типовий бізнесмен. Ніколи не мав ідеологічних переконань. Легко підлаштовується. Як не вийшло стати лідером Партії регіонів, пішов у «Нашу Україну». Йому однаково, яка партія», — сказав він.

За його словами, ні Ющенко, ні Порошенко навіть не намагалися воювати з корупцією чи створити державу з верховенством права.

«Захід весь час говорить: потрібно, щоб найбільші злодії сіли в тюрми. Хто перший – запитання до влади. Про яку демократію йде мова, коли в країні можна красти, вбивати людей, зраджувати – і не бути покараним? Немає справедливості. Через це – величезна прірва між суспільством і владою. Довіра до неї та державних інституцій падає. А отже, менше громадян платитимуть податки. В Україні вже 20 років «у тіні» перебуває близько половини економіки. Олігархи відправляють гроші за кордон. Тому уряд не має коштів. Це видно з того, як живуть військові в АТО», — зазначив експерт.