Порошенко: Не буде нового уряду — не буде 1 мільярда від США

292

Президент Петро Порошенко заявив, що без призначення нового уряду Україна не отримає 1 млрд доларів кредитних гарантій від США та 3 млрд доларів від МВФ.

Про це він сказав під час зустрічі із депутатами фракції БПП, повідомляє джерело.

«Не потрібне російське телебачення, коли є новини демократичних сил на нашому телебаченні. Політичні технології на фоні горя на Донбасі страшні. Ніхто не виграє внаслідок дострокових виборів», — заявив Порошенко.

«У США чекають на Україну, але ми маємо знайти сили і обрати новий уряд. Мова йде про 1 млрд кредитних гарантій США у разі призначення нового уряду, нову програму щодо оборони держави, що затверджена в Конгресі. Не буде рішення — не матимемо гарантій США і програми», — додав він.

«Ми одна команда, рішення має приймати не тільки прем’єр-міністр, а спільно. Місяць немає уряду. Не працює уряд, депутати, окрім тих, хто під АП мітингує замість того, щоб працювати», — продовжив Порошенко.

«Допоможіть повернутися з США з 3 млрд для прискорення реформ», — закликав він.

Президент також звернувся до депутатів Сергія Лещенка та Мустафи Найєма із запитанням «Чого ви говорите про ГПУ, а мовчите про уряд, там менше свербить?».

«Ризик дострокових виборів є і наближується з кожною хвилиною. «Красавці» з нашої фракції допомагають цьому», — заявив Порошенко.

На фракції також йшлося про те, що дедлайн щодо зміни уряду — 31 березня, а генпрокурора Віктора Шокіна у відставку мають відправити 29 березня.

Як відомо, 30 березня Порошенко вирушить із візитом до США.