Порошенко обіцяв Байдену відставку Шокіна ще у 2015

310

Наразі депутати ще не готові проголосувати за відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна. Генпрокурор подав заяву про відставку ще місяць тому, але одразу пішов у відпустку. Сьогодні ГПУ підтвердило, що Шокін вийшов на роботу та приступив до виконання «своїх зобов’язанаь».

«Зараз ми є очевидцями вистави, коли нам показують і так зрозумілі для кожного громадянина речі. А також розмови про те, вистачає голосів для відставки прокурора чи ні, при тому, що ніякі опитування у Верховній Раді не проводилися», — вважає експерт з антикорупційних питань Богдан Якимюк.

Експерт зазначає, що існують таємні домовленості, які на загал не виносяться.

«Пан Шокін втратив не лише довіру населення, а й міжнародних партнерів, про що неодноразово заявляли представники Європейського союзу та Сполучених Штатів. Ідеться про те, що немає політичної волі у Президента, щоб знімати з посади лояльну до нього людину. Особливо, коли відбуваються перерозподіли сфер впливу та фінансових потоків. Які пов’язані з тим, що зараз фактично відбувається війна між Президентом та прем’єр-міністром», — наголосив Богдан Якимюк.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко обіцяв відставку прокурора Шокіна ще у грудні 2015 року Байдену.