Порошенко шукає заміну Грицаку, – джерело

1117

В Адміністрації президента обговорюється питання про відставку голови СБУ Василя Грицака.

Про це виданню ІНФОРМАТОР повідомило джерело на Банковій.

За його словами, зміна керівника спецслужби, дуже ймовірно, відбудеться восени, коли розпочнеться активна фаза президентської виборчої кампанії.

«Петро Олексійович розраховує, що під час виборчої кампанії йому будуть допомагати так звані віп-агітатори, які очолюють підконтрольні йому відомства. Юрій Віталійович (Луценко, Генеральний прокурор України, – ред.), наприклад, підходить на цю роль. З Грицаком – проблема. Він не політик. І він не справляється з поставленими завданнями, коли президенту потрібно допомогти з піаром», – розповів інсайдер.

Він зазначив, що на Банковій залишилися незадоволеними тим, як Гриценко організовував так звані «спецоперації», які мали принести Порошенку «додаткові бали».

«Це буде катастрофа, якщо перед виборами СБУ доручать піар-акцію, а Грицак провалить її. Цього побоюються в Адміністрації, тому хочуть змінити Грицака на досвідченого політика, який розуміється на піарі і знає, як працюють медіа», – сказав співрозмовник.

Наразі, відмітив він, на Банковій ще не визначилися, хто ж займе крісло голови СБУ. «Обговорюються різні кандидатури», – коротко відповів співрозмовник.

Нагадаємо, раніше Грицак закликав українських націоналістів співпрацювати з СБУ.