Порошенко втратив усі шанси переобратися після підвищення ціни на газ – аналітик

455

Політичний аналітик Дмитро Корнійчук заявив, що чинний президент Петро Порошенко не має ні найменших шансів переобратися на президентських виборах після рішення про підвищення ціни на газ.

У коментарі для golos.ua аналітик зазначив, що цим рішенням Порошенко поставив жирну крапку в своїй політичній кар’єрі.

«Все, що відбувається в політиці, пов’язане з економікою. Рішення про підвищення ціни на газ на 23,5% прийняв Порошенко, а Гройсман – всього лише маріонетка. Так ось, прийнявши це рішення, Порошенко поставив жирну крапку в своїй політичній кар’єрі, він не має жодних шансів переобратися на президентських виборах», – розповів Корнійчук.

Підвищивши ціну на газ, за словами аналітика, чинний президент розпрощався з залишками свого рейтингу. Корнійчук вважає, що тема тарифів стане ключовою в президентській кампанії.

«І та міфічна повістка, яку намагався нав’язати українцям президент – про віру, армію і мову, – повністю знівельована підвищенням ціни на газ. Тому що для українців матеріальна складова є ближчою. Особливо це стане зрозуміло, коли люди отримають перші платіжки з урахуванням нової ціни на газ. Опалювальний сезон закінчиться до першого туру президентських виборів, і українці чітко розумітимуть, за кого не треба голосувати», – резюмував аналітик.