Портнов пообіцяв посадити Порошенка і Тігіпка за несплату податків при продажу «Кузні на Рибальському»

1259

Юрист Андрій Портнов пообіцяв притягнути до кримінальної відповідальності президента України Петра Порошенка та бізнесмена і політика Сергія Тігіпка за несплату податків при продажу суднобудівного заводу «Кузня на Рибальському», що розташований у Києві.

Про це Портнов написав на своїй сторінці у Facebook.

«Економічна правда» повідомила, що Тігіпко заплатив Порошенку 300 млн доларів за покупку оборонного заводу «Кузня на Рибальському». У мене кілька питань», – зазначив юрист.

Перший, за його словами, звідки у податкового резидента України Тігіпка 300 млн доларів та як були сплачені з їх виникнення податки до українського бюджету.

«Другий. Чому два українських громадянина провели угоду через офшори й залишили гроші та податки на островах, а не у своїй країні? Третій. Чи немає у вас відчуття, що не заплативши обидва рази в Україні податки, ви зменшили обороноздатність української армії? Четвертий. А ви випадково не оху*ли торгувати військовими заводами та продавати зброю в армію за рахунок відмитих і вкрадених саме в цієї армії коштів? П’ятий. Не дай Бог мені у майбутньому житті стати слідчим. Будете обидва сидіти у в’язниці», – пообіцяв Портнов.