Посольство РФ будуть охороняти 200 патрульних

248

Сьогодні охорону посольства Росії в Києві посилять 200 поліцейськими. Це пов’язано з необхідністю захисту будівлі та представників посольства, так як сьогодні почнуть оголошувати вирок народному депутату Надії Савченко в російському суді.

У поліції зазначили, що не тільки в Києві можуть пройти акції протесту, а й в інших містах, повідомляє Обозреватель. Відомо, що російське дипломатичне відомство Росії в столиці України останнім часом стало центром протестних акцій проти дій Росії. Зокрема 6 березня будівлю закидали яйцями і облили йодом. Російські дипломати повідомили, що бояться за свою безпеку.

Неодноразово під будівлю приносили опудало російського президента Володимира Путіна. Активісти то «повісять» його, то демонстративно проведуть суд.

Нагадаємо, що Донецький суд Росії сьогодні почне оголошувати вирок Надії Савченко, яка припинила сухе голодування. Через трагічні події в аеропорту Ростова-на-Дону, була ймовірність, що група підтримки Савченко, а також її адвокати не дістануться до суду.