Потап відхрестився від скандального концерту в Москві

2554

Продюсер, шоумен і зоряний тренер «Голосу країни-6» Олексій Потапенко не виступав в Москві на концерті, присвяченому Дню захисника вітчизни. Про це повідомила прес-служба продюсерського центру MOZGI Entertainment.

Сам Потап написав в соцмережах, що знаходився в цей час в Києві на зйомках реклами і незабаром всі зможуть побачити результати цих зйомок. «Друзі мої! Зараз такий час, багато фейків — стежте за достовірністю!» — каже артист.

Напередодні низка ЗМІ поширила інформацію, що Потап був серед артистів, які виступили в московському «Крокус Сіті Холі» на заході, присвяченому відразу до двох дат — Дня захисника вітчизни та Міжнародного жіночого дня. Відомо, що в Москві на цьому концерті виступили Ані Лорак, Таїсія Повалій та Софія Ротару.

Нагадаємо, недавно кращий продюсер України 2015 року Потап розповів, що в шостому сезоні конкурсу «Голос країни» буде шукати оригінальні голоси. «Я завжди шукаю приємні і цікаві тембри, голоси з родзинкою, з таким собі «уламочком», і в той же час що-небудь актуальне, що чіпляє душу. Все-таки голос унікальна фішка: спробуйте під час передачі, коли виходить вокаліст, закрити очі і побути на нашому місці. Уявіть собі, що ви його не бачите, зрозумійте, наскільки це важко», — розповів Потап.