Правий сектор: сьогодні герої, завтра – негідники. Чому?

948

Керівник політичного крила і член Центрального проводу «Правого сектору» розповів у своєму інтерв’ю, чому з партії пішов Ярош, про плани усунення «режиму внутрішньої окупації» та візит президента.

Якщо від самого початку «ПС» працював у команді і творив ідеологічну та революційну силу, то згодом лідер партії Дмитро Ярош розпочав власний політичний шлях: декілька останніх інтерв’ю викликали обурення у «правосєків», згоди дійти не вдалося. Віднині у колишнього лідера та членів партії протилежні бачення на подальшу діяльність. «Всі, хто хотів займатися політикою, пішли з Ярошем».

Також Тарасенко поділився думкою, що суспільний вибір в більшості випадків формує телебачення, і наголосив, що нормально ставиться до мінливого відношення громади: нова влада формує нову свідомість, а «ПС» збирається і надалі просто виконувати свою роботу.

Згадувався і візит Петра Порошенка, тоді ще до президентського крісла йому було далеко. Тарасенко розповів про пропозицію Порошенка не намовляти одне на одного і тим самим забезпечити обом сторонам добру репутацію. «А тепер він говорить про те, що «Правий сектор» в Україні непотрібний, його треба знищити. Бо тоді він був з рейтингом 0, а тепер він – Президент».

Чому Тарасенко вважає Вакарчука несправжнім лідером та ще кілька цікавих історій в матеріалі «Андрій Тарасенко: Ми творили «Правий сектор» як силу революційну».