«Правий Сектор» залишився без кількох батальйонів

375

Від об’єднання «Добровольчий український сектор» відділилися декілька батальйонів. Про це повідомили у прес-службі ПС.

«Окрема історія – створення структур під назвою «батальйони спецпризначення Захід (Закарпаття), Захід-2 (Львівщина), Захід-3 (Івано-Франківщина) та Захід-4 (Волинь)», які анонсував «комбат Чесний». Там теж частково є наші побратими з ПС та ДУК ПС, але ці структури не входять до складу Національно-визвольного руху «Правий сектор» і створені виключно за власної ініціативи окремих бійців та командирів, мають своє керівництво та підпорядкування», – йдеться у повідомленні організації.

У «Правому секторі» зазначили, що, з огляду на це, організація не несе відповідальність за їхні дії та не коментує їх.

Нагадаємо, 11 листопада Дмитро Ярош оголосив про вихід з «Правого сектору». Разом з ним із ДУК вийшли 5-й і 8-й батальйони, а також 15-й запасний батальйон ДУКа (Харківська область) і медичний батальйон «Госпітальєри».

ДУК — добровільне воєнізоване об’єднання громадян України, українців з-за кордону та громадян інших держав, створене 2014 року за ініціативи громадсько-політичного руху «Правий сектор» під час війни на сході України. ДУК веде бойові дії в Донецькій області. Головний табір базування знаходиться на межі Дніпропетровської та Донецької областей.