Правоохоронці Львова завершили операцію «Зброя та вибухівка»

242

Під час проведення таких операції правоохоронці перевіряють власників вогнепальної зброї та спецзасобів, а також виявляють не зареєстровану належним чином зброю та боєприпаси, повідомили у Відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

Впродовж січня 2016 року правоохоронці Львівщини перевірили 380 власників мисливської вогнепальної зброї і спецзасобів, виявили 43 випадки порушення правил їх зберігання та використання. За всіма випадками порушень складено адміністративні протоколи, у двох випадках скасовано дозволи на зберігання мисливської зброї. Також перевірено вісімнадцять об’єктів з вогнепальною зброєю – порушень правил її зберігання та використання не виявлено.

Протягом січня на Львівщині поліцейські вилучили з незаконного обігу: гранату РГ-33, 9 артилерійських снарядів і 51 запал до них, 7 гладкоствольних рушниць, 284 набої різного калібру, саморобну малокаліберну гвинтівку, гладкоствольну рушницю з ознаками переробки, 2 газових револьвери з ознаками переробки, револьвер «Флобер» з ознаками переробки.

Нагадаємо, спецоперація «Зброя та вибухівка» на Львівщині завершилась 31 січня 2016 року.