Прем’єр Чехії виступив за депортацію з ЄС мігрантів, що порушують закон

415

Біженців, які скоюють злочини, мають автоматично депортувати з Європейського союзу. Про це заявив прем’єр-міністр Чехії Богуслав Соботка.

Заява голови чеського уряду було зроблено на тлі подій в Німеччині, де проводиться розслідування випадків насильства, які відбулися в новорічну ніч.

За свідченням очевидців, у Кельні та інших містах чоловіки, мабуть, з числа мігрантів, здійснювали масові напади сексуального характеру на жінок, які святкували на вулиці настання Нового року.

«Останні події в німецьких містах показують, як важливі у вирішенні міграційного кризи такі аспекти, як безпека та інтеграція», — наголосив Соботка.

«Також необхідно і надалі наполягати на захист зовнішніх кордонів ЄС, а також на дотриманні біженцями законів і правил країн, де вони просять про надання притулку. Той, хто не цінує запропоновану допомогу, порушує правила і навіть скоює злочини, повинен автоматично надсилатися з ЄС», — переконаний прем’єр Чеської Республіки.

Нагадаємо, у Кельні близько 80 жінок звернулись в поліцію через сексуальне насильство і пограбування в ніч Нового року. Близько тисячі п’яних та агресивних молодих людей оточували, нападали та грабували жінок. Поліція веде розслідування, на даний момент ідеться про наявність 16 підозрюваних у скоєнні злочинів.

Згодом з’явилася інформація, що скарги про напади на жінок, пограбування та безлади, схожі до тих, що сталися у ніч на 1 січня у Кельні, надходили і з Швейцарії, Австрії та Фінляндії.