Премьер требует принять закон о невмешательстве в работу Кабмина

353

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк призвал президента Украины Петра Порошенко принять Закон о невмешательстве в работу правительства.

Об этом глава Кабмина сообщил в ходе «10 минут с премьером».

«Мы все (президент, БПП, Радикальная партия, «Самопомич» и «Батькивщина», – ред.) должны проявить добродетель. Ее убедительным доказательством посчитаю подписание вами, господин президент, председателем Верховной Рады Украины и лидерами национальных политических сил целей и принципов нынешнего правительства, что имеют универсальный характер и предусматривают недопущение антиконституционного вмешательства в деятельность исполнительной власти, незаконного политического давления и коррупции. Гарантией соблюдения этих принципов должно стать их принятия как Закона», – сказал Яценюк.

  • Отто Любек

    Обнаглел до предела. Яценюк хуже Януковича. Не понимаю, почему не выходят студенты на майдан, чтобы потребовать ухода Яценюка.

  • Отто Любек

    Треба обов’язково відмінити антинародні закони, які заважають в любий момент ставити питання про відставку уряду. В Японії під час криз могли три прем’єра за рік поміняти. Таке ж часто (в тому числі останніми роками) буває у Франції, в Італії. То їх кризи порівняно з нашими ні в яке порівняння не входять. А у нас рік нового прем’єра не чіпати, а тоді знову якісь перепони. І виходить, що вже дуже давно прем’єра весь народ ненавидить, а багато неправильних переносять свою ненависть на державу, але хоч і неправильні, але таких багато (наприклад майже все населення Донбасу) і з такими треба рахуватись. Прем’єр якого люто ненавидить вся країна є загрозою не тільки територіальній цілісності держави, але й її існуванню. Негатив давно накоплюється. Люди хочуть справедливості, але яка справедливість, коли ненависного людьми прем’єра тримають і не хочуть викинути, а він чіпко всіма силами тупо тримається. Яценюка на цьому тижні обов’язково треба викинути з посади. А наступні прем’єри хто виявляться поганими, мають відсторонюватись оперативно без штучних перепон!.