Прикордонники не відповідають на провокації з боку росіян

608

У ході засідання, голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко зазначив, у 2016 році продовжуватимуться реформи у схемі захисту кордонів.

Основним напрямком буде розвиток інтегрованого управління кордонами з урахуванням досвіду країн Євросоюзу і комплексна протидія транскордонній злочинності.

«Прикордонники продовжують здійснювати охорону російсько-українського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка лишається напруженою, але контрольованою. Протягом тижня (від 21 січня), російські терористичні війська 1 раз здійснили провокативний обстріл блокпосту «Золоте». Вогонь у відповідь не відкривався, ніхто з українських захисників не постраждав», — повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України, Олег Слободян.

У антитерористичній операції вже взяло участь понад 15 тисяч прикордонників, 96% з яких вже отримали статус учасника бойових дій.

На ліній розмежуванні та на межі з Кримом, прикордонники зафіксували 8 безпілотних літальних апаратів, 5 Мі-8 та Су-24, які належать Російській Федерації.

Прикордонники виявили 30 разів порушення транспортними засобами, якими зловмисники намагалися здійснити в’їзд без товаро супровідних документів. Було вилучено товарів на суму 21 мільйон гривень. Це тільки в зоні розмежування.