Припинили фінансування одеського проекту митниці

285

Припинилося фінансування проекту Міхеїла Саакашвілі «Відкритого митного простору».

Про це розповів Голова ОДА Міхеїл Саакашвілі на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Всупереч запевненням Києва, що ніякого саботажу Одеської митниці немає, Адміністрація портів, під висмоктаним з пальця приводом, припинила фінансування будівництва Відкритого митного простору», — розповів Саакашвілі.

Також він наголосив, якщо фінансування не відновиться протягом тижня, то будівництво не зможе бути закінчено до 5 травня, тобто до відкриття сезону круїзних перевезень, а це означає, що нова митниця не зможе почати функціонувати як мінімум до осені, так як під час обслуговування круїзних суден ремонтні роботи вести буде неможливо.

«Незважаючи на припинення фінансування, частина будівельників відмовилися припиняти будівельні роботи. На відміну від корумпованих посадових осіб в Києві ці трудівники розуміють, яке значення матиме викорінення корупції для них самих, їх дітей і онуків. Подивіться мій діалог з ними і все стане зрозуміло. Я дуже пишаюся тим, що живу з такими людьми в одному місті і ми всі будуємо, в буквальному сенсі цього слова, нову Україну», — підкреслив Міхеїл Саакашвілі.