Притула розкритикував дніпропетровський таблоїд за перекручування слів

505

Відомий шоумен Сергій Притула на своїй сторінці в соціальній мережі вщент розкритикував деякі видання та журналістів за намагання «видавити» сенсації з його нейтрального інтерв’ю.

У коментарі він попросив не робити скандалів на рівному місці, не перекручувати сенс сказаного та не домислювати.

Скандал розгорівся через інтерв’ю Сергія Притули сайту 056, в якому було сказано:

«Я нічого не думаю про перехід Євгена Селезньова в російський клуб. Уявляєте? Нічого! Я кожен день думаю про свою роботу, про колектив з 10-ти чоловік, який треба годувати, про поведінку сина в школі, про солдатів в АТО і те, що їм потрібно придбати і про зростання долара, який щомісяця ускладнює ці закупівлі, про реабілітаційний центр, який я утримую в Тернополі, про те, що мамі 3 операції зробили за 3 місяці, про те, що через зайнятість на роботі бачимося з дружиною по півтори години на добу, коли пізно ввечері сходимося додому … і тут я маю все це відставити і задуматися про перехід Селезньова у Кубань. І мені по-хе-ру! Щоб здоровий був. Він багато зробив для Збірної і для клубу. Ні ви не в його шкірі, ні я. Перейшов? Ну нехай він тим париться, а не ми! А я в Росію з гастролями не поїду. Ці дві орбіти просто не перетинаються. А знаєте чому? ТОМУ ЩО Я НА СЦЕНІ ПРАЦЮЮ НА УКРАЇНСЬКІЙ!!!»

Однак представники ЗМІ побачили в цьому критику Селезньова і підкрслення своєї принципової позиції щодо Росії.

«Сєлєзньов – професіонал, який доклався до багатьох перемог Дніпра і Збірної. За це йому — шана і повага! Його перехід у російський клуб – це його особиста драма, а не причина для нівелювання його попередніх заслуг», — зазначив Сергій Притула.