Призначеного менше року тому голову РДА викрили у корупції

727

Військова прокуратура затримала на Київщині «земельних махінаторів» на хабарі у понад мільйон гривень у чемодані. Як повідомляє Резонанс про це написав Генеральний прокурор Юрій Луценко у соцмережі.

Як стверджує очільник ГПУ, «голова Поліської районної державної адміністрації Київської області та його заступник, а також державний кадастровий реєстратор Держгеокадастру в Іванківському районі вимагали та отримали від голови правління однієї з місцевих громадських організацій хабар у розмірі 1,3 млн. грн. за сприяння у передачі в оренду земельних ділянок площею близько 300 га, розташованих в межах Поліського району Київської області».

Ю. Луценко також акцентував, що вказані земельні ділянки (паї), належать або власникам, які офіційно померли та/або не мають спадкоємців, або особам, місцезнаходження яких наразі невідоме.

Як уточнили в МВС, затримання посадовців, викритих у корупції, 28 лютого 2018 року провели працівники Управління захисту економіки в Київській області та слідчі військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону.

Як вказано на офіційному сайті Поліської РДА, чинного керівника  райдержадміністрації Олександра Янковського на посаду Голови було призначено розпорядженням Президента України менше року тому — у червні 2017-ого.

За даними ГПУ, за два місяці 2018 року в Україні «на гарячому» було затримано 1682 осіб, підозрюваних у корупції.