Про роботу підземки сповіщатимуть sms-ки

316

Всю інформацію про зміни в роботі київського метрополітену можна буде дізнатися за допомогою sms, яке надійде на телефон, якщо особа зареєструється на сайті КМДА.

«Відтепер про зміни у роботі столичного метрополітену можна дізнаватися з sms- повідомлень. Для цього необхідно лише перейти за посиланням http://new.kievcity.gov.ua/subscribe/ та зареєструватися. Гарного вечора! І нехай усі новини будуть лише позитивні!», — йдеться в повідомленні столичного метрополітену на офіційній сторінці у Фейсбук.

До слова, відкриття сервісу дозволить киянам отримувати не лише повідомлення про важливі зміни в роботі служб Києва, але заощадити час, який витрачають на отримання такого плану інформації. Сьогодні, приміром, киянам вже приходили короткі sms з номеру 1551, в яких містилась інформація про роботу станцій метро на час проведення футбольного матчу.

Крім того, кияни за допомогою нового сервісу дізнаватимуться про певні надзвичайні ситуації, затори та перекриття на дорогах, культурні події, зустрічі з представниками влади, тощо.

Весь перелік послуг за допомогою sms представлений на сайті КМДА і, для того, щоб отримувати інформацію про них, достатньо навпроти поставити галочку та зареєструватись.