Про українців на Заході склалася хибна думка

340

Ескалація вигідна. Україна і Росія виправдовують сильне, катастрофічне падіння рівня життя громадян війною. Обидві країни зберігають політичні уклади завдяки постійній загрозі населенню війною. При цьому зберігаючи економічні зв’язки, повідомлення та дипломатичні відносини. Схоже на злочинну змову. І очевидно, що наші західні партнери це зрозуміли.

Ніхто не сумніваєся в ескалації конфлікту в Україні. Причин тому кілька, але у всіх експертів хаос в голові, ніхто нічого не знає і з точністю сказати не може

Про це пише у своїй статті Мирослав Гай.

«Але буду робити розбір по порядку.

Останнім часом я бував на різних зборах і конференціях з безпеки, спілкувався з різними фахівцями і громадянами різних країн, сам отримав тактичну освіта, прочитав цілу хмару доповідей і різної аналітики.

І я зрозумів, що у всіх експертів хаос в голові, ніхто нічого не знає і з точністю сказати не може.

Причин тому багато.

Потрібно і на фронті бути і в Києві, і в ГШ заїхати і з солдатом поговорити, а також на конференцію потрапити і цивільних розпитати і у міністра уточнити і почитати стрічку і мати широкі зв’язки на фронті і англійську знати.

І я дізнався, що ніхто нічого толком сказати не може. По крихтах все потрібно збирати. Зібрав, а вірніше вгадав – молодець. В моєму випадку це не завжди лайки під постами, іноді це рятує твоє життя, а буває і життя.

Чому мені весь час здається ескалація?

1. Вона всім вигідна. Обидві держави виправдовують сильне, катастрофічне падіння рівня життя громадян війною. Обидві країни зберігають політичні уклади завдяки постійній загрозі населенню війною. При цьому зберігаючи економічні зв’язки, повідомлення та дипломатичні відносини. Схоже на злочинну змову. І очевидно, що наші західні партнери це зрозуміли. Війна вигідна.

2. Війна вигідна західним партнерам. Так, не всім. Так, вони не згодні з тим, що Україна і РФ їх обманюють, але… Введення нових санкцій, можливість відбору капіталів РФ на заході, а ті по глупоті виводили весь цей час гроші туди, можливість захоплення нових територій економічними методами, а ми будемо розпродавати аграрні угіддя і їх збираються викупити американці, що не погано і т. д. Чим сильніша криза в країні, тим легше її купити і тим більший прибуток принесуть майбутні інвестиції. У цьому сенсі нам пощастило, нас прибирають до рук іноземці, але їм вигідно, щоб тут був тривалий затяжний конфлікт, який послаблює РФ і здешевлює наші активи для скупки.

3.Всім потрібно утилізувати революційний і патріотичний елемент, який може підняти якщо не революцію, то почати терористичну діяльність проти всіх учасників паювання. Тому садять у в’язницю зараз в основному людей радикальних поглядів патріотичного характеру. Цих процесів вже десятки, якщо не сотні. Але легше всі ці дії з утилізації провести у війні.

4. РФ отримує можливість відхопити важливі для неї промислові регіони України, які до неї ще й розташовані (хоча питати б не стали) і напаскудити Європі новою хвилею біженців з України.

Поляки, наші реальні друзі, прийняли закон, що полегшує долю українських емігрантів, вже заздалегідь.

Американці ж, навпаки, готові втратити індустріальні райони, щоб не вкладатися грошима ще і в них – їм потрібні тільки аграрні території, зауважте, там не йде війна. У програші трохи Європа, яка розраховувала на хімічну галузь, але тут вона сама винна.

5. У виграші Китай, Японія і інші. Всім вигідно, щоб РФ ослабла у війні.

Коли війна вигідна всім – вона відбувається.

Чого не врахували?

Українців.

Через постійну фальсифікацію історії України в СРСР і нашої оманливою позиції у переговорах, у світової спільноти склалася неправильна думка про наш народ. Всі думають, що ми самий спокійний і миролюбний народ на світі, мухи не образимо і якщо б не сторонні кошти, то не було б революцій і т. д. Рай українця – це «садок вишневий коло хати», ми добрі і невойовничі хоббіти.

Справа не у війні на Донбасі, де всякі ідіоти розповідають про те, що українці навчилися воювати, справа в іншому.

На нашій землі війна іде останні 1600 років. Ми воювали в Київській Русі з татарами, ордою, племенами. Ми воювали проти царської росії, ми воювали з Польщею, ми воювали з Угорщиною, ми воювали за царську росію, ми воювали з турками. Ми воювали в першій світовій війні. Ми воювали у другій світовій війні. Найбільша кількість героїв радянського союзу – українці. Ми воювали в Афгані, ми воювали в Анголі, ми воювали в Ефіопії, ми воювали в Ічкерії за чеченців і Дудаєва, ми воювали в Іраку. На нашій землі опір російській окупації тримався до 1960-х років. Нас не змогли витравити ні Голодомором, ні Чорнобилем. Ми вигризли незалежність. Ми нація воїнів і вбивць режимів. Ми пережили і переживемо всіх. Комуністи не дарма нищили нашу мову і перекручували історію – вони не могли б інакше нас підкорити. Але справа не в мові, справа не в історії. Справа в генах.

Швидше весь Світ здохне в ядерній війні, але останнє, що він почує – СЛАВА УКРАЇНІ!