Продовження фільму «Kingsman: Секретна служба» розшиює зоряний склад

292

Кінокомпанія 20th Century Fox веде роботу над продовженням комедійного шпигунського екшену «Kingsman: Секретна служба». Картина вийде в широкий прокат в червні 2017 року та називатиметься «Kingsman: Золоте коло». Режисером стрічки виступить Меттью Вон.

До зоряного складу картини приєднався Педро Паскаль, який прославився своєю роллю принца Оберіна Мартелла в останньому сезоні «Ігри престолів». Компанію по знімальному майданчик йому складуть Терон Еджертон, Холлі Беррі, Едвард Холкрофт, Марк Стронг. Продюсери ведуть переговори з Джуліанною Мур про те, щоб вона втілила на екрані образ головної злочинниці.

Головною новиною для фанатів фільму стало підтвердження інформації про те, що в шпигунській історії знову з’явиться персонаж Коліна Ферта, секретний агент Гаррі Харт, який загинув у першому фільмі.

На постері «Золотого кола» з’явилися окуляри Харта і багатообіцяюча фраза: «Чутки про мою смерть сильно перебільшені».

«Дуже багатьох глядачів засмутив той факт, що Колін Ферт не повинен був зніматися в продовженні, але мені здається, що ми все-таки знайдемо рішення, яке допоможе його повернути», — поділився з пресою Меттью Вон.