Проект упередження квартирних крадіжок з 50% знижкою

364

На сьогодні тільки технічні засоби можуть максимально захистити житло від проникнення злочинців, про це повідомила прес-секретар Департаменту поліції охорони, Наталія Сторожик.

За дорученням Національної поліції України з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам проводяться різні акції в цьому році з 15 до 29 лютого.

«Криміногенна ситуація зараз в Україні погіршується. Це пов’язано з економічним спадом та неоголошеною війною. Зараз, як і завжди в часи негараздів, підіймає голову злочинність. Тому зараз здійснюється реорганізація державної служби охорони в підрозділи поліції охорони. Створено міжрегіональний територіальний орган, це сам департамент поліції охорони. Зараз відбувається передача матеріально-технічних ресурсів. Проводиться атестація особового складу», — розповів начальник Департаменту поліції охорони, генерал поліції третього рангу Сергій Будник.

За даними, на сьогоднішній день під охороною поліції охорони знаходиться більше 180 тисяч помешкань громадян. За статистикою протягом 2015 року було зареєстровано близько 26 тисяч квартирних крадіжок. Надійність поліції охоронної визначається 99,9%, хоча були поодинокі випадки крадіжок.

«Зараз проводяться проекти соціального спрямування, коли надається 50% знижки на встановлення охоронної сигналізації. Акція почнеться 15 лютого і триватиме до 29 числа поточного місяця. Також будуть встановлюватися протипожежні сигналізації», — додав Сергій Будник.

Додаткові знижки будуть надаватися учасникам антитерористичних дій, і в загальному становитиме близько 70% на встановлення охоронних систем. Це буде додаткова програма соціального захисту учасників АТО.