Програш демократичних сил у Кривому Розі через «Самопоміч»

251

На мерських перегонах у Кривому Розі перемогу отримав Юрій Вілкул, головним опонентом якого був депутат від «Самопомічі» Семен Семенченко.

«Відповідальність за програш демократичних сил на виборах мера Кривого Рогу лежить на «Самопоміч», оскільки висунула кандидатом людину, яка не мала шансів перемогти», — розповіла Ірина Геращенко.

Нині деякі представники “Самопомочі” говорять про масовий підкуп мешканців міста командою Вілкула. «Самопоміч” не дала змоги висунути єдиного кандидата від демократичних сил на посаду мера. Воні самі профукали місто регіоналам і це повністю їх відповідальність.

«Іншим політичним силам тепер доводиться вибачатися перед мешканцями Кривого Рогу за заяви, що їх підкупили. «Самопоміч» навіть не змогла знайти слова вибачення за те, що вони влаштували в парламенті, за те, як вони ганьбилися в місті і за те, кого вони там висунули. Натомість вони в цьому звинуватили мешканців Кривого Рогу, які начебто продалися регіоналам. Так це вони продалися регіоналам, висунувши такого ганебного кандидата», — додала Ірина Геращенко.