Прокурор Київщини Дмитро Чібісов планує балотуватися на пост мера міста Ірпінь

953

Київський обласний прокурор Дмитро Чібісов планує висунути свою кандидатуру на посаду Ірпінського міського голови під час чергових місцевих виборів, які відбудуться у 2020 році. Про це повідомив один із політконсультантів, якому пропонували супроводжувати виборчу кампанію Чібісова в Ірпені.

“На посаді Київського обласного прокурора Чібісова втягнули в рекордну кількість скандалів і з його біографією подальша кар’єра в прокуратурі неможлива. Сьогодні керівництво ГПУ докладає максимум зусиль, щоб відновити довіру до системи прокуратури в Україні, тому Чібісову вже вручили “чорну мітку”. Коли стало зрозуміло, що Чібісов не втримається на своїй посаді, він прийняв рішення пересидіти нелегкі часи в органах місцевого самоврядування. Чібісов пішов ва-банк і почав масштабну атаку на команду мера Ірпеня Володимира Карплюка, який і буде його основним опонентом на виборах міського голови. Поки в Чібісова є обласна прокуратура як інструмент політичної боротьби, він буде використовувати його для знекровлення команди Карплюка. Це особисте питання Чібісова, на кону – успіх його виборчої кампанії в Ірпені, тому його завдання – розірвати Карплюка та членів його команди. Це викликає велике незадоволення у рядових працівників прокуратури, адже вони змушені за вказівкою Чібісова фабрикувати кримінальні провадження, які відкривають, не проводять жодних слідчих дій, проте й не закривають, щоб шантажувати Карплюка”, — наголосив співрозмовник.

“Під час виборчої кампанії Чібісова на пост мера Ірпеня його активно підтримуватиме телеканал “Погляд”, який на сьогодні постійно висвітлює в позитивному ключі роботу мера Бучі і майже щодня займається брудною інформаційною кампанією проти Карплюка. За агітаційну кампанію Чібісова відповідатиме Євген Мельничук, якого СБУ та прокуратура впіймала з бурштином у маршрутці Сарни-Київ – тепер Мельничук теж на гачку у Чібісова і буде змушений підтримувати його на виборах. Після проведених переговорів від підтримки Чібісова відмовилися і “Солідарність” і “Самопоміч”, адже Чібісов досі не пройшов тест на детекторі брехні щодо вживання потужних наркотичних засобів”, — додав політконсультант.