Проросійський Царьов раптом почав захвалювати Україну

347

Одіозний український політик, затятий прихильник «Новоросії» Олег Царьов несподівано визнав досягнення України на Московському економічному форумі. Відео виступу опублікував журналіст Антон Комаров.

«Не жартую. Царьов опускає РФ і хвалить дії України. Олег Царьов на московському економічному форумі говорить «у нас в Україні», — написав журналіст на своїй сторінці в Facebook.

На відео, зокрема, чутно, як Царьов заявляє, що завдяки правильній політиці гривня стабільніше рубля. «Незрозуміло, чому Російська Федерація не вводить економічне мито, яке буде компенсувати втрати Російської Федерації. Так, як це зробила Україна. 10 відсотків мита на імпорт — це стабілізувало гривню, і вона більш стабільна, ніж рубль сьогодні. Мені незрозуміло, чому валютні спекуляції на рублі не припинені так, як ми це зробили в Україні. У нас є валютний збір на покупку валюти, нехай він невеликий, два відсотки, але він припиняє спекуляції», — несподівано заявив Царьов.

До слова, Московський економічний форум тривав 23-24 березня. Там, серед інших були екс-депутат Олег Царьов і один з колишніх лідерів самопроголошеної «ДНР» Ігор Стрєлков. При цьому мережу підірвало відео промови одного з колишніх лідерів «ДНР» Павла Губарева на тому ж Московському економічному форумі. Він здивував феєричним набором пропагандистських кліше і дивних квазіекономічних понять.