Проти Медведчука є достатньо доказів, щоб посадити його за ґрати, — Левус

417

Проти Віктора Медведчука є предостатньо доказів, щоб засадити його за грати. Про це заявив народний депутат України Андрій Левус.

«У найскладніші для нас часи українське суспільство тероризували і шантажували нашими полоненими. Це неправильно. А Медведчук, який зайшов в процес ніби як людина, яка звільняє українських військовослужбовців, насправді зробив все, щоб змішати це з політикою. Наслідком цього є наступ на Конституцію України, зокрема бажання федералізації, про що свідчать останні заяви Сергія Лаврова», — переконаний Левус.

«Така цілеспрямована робота — вносити зміни в нашу Конституцію, потім розширювати повноваження регіону, а тоді вже вимагати федералізації. Тому Медведчука треба не просто вивести з групи, але і відкрити проти нього кримінальну справу. Я переконаний, що є достатньо доказів для того, щоб його заарештувати і судити,» — наголосив нардеп.

Левус додав, що він готовий свідчити проти Медведчука в суді.

«У питанні боротьби з Медведчуком я ставлю перед собою політичні цілі — вибити його з мінського переговорного процесу. У цих переговорах не може брати участь агент Путіна, людина, яка ініціювала «ЛНР», «ДНР» та «Руську весну». Я готовий про це свідчити в будь-якому суді», — підкреслив він.