Проти наглядачів на заводах зібрався мітинг

362

На столичному Майдані кілька сотень людей збираються на мітинг. Активісти із прапорами тримають транспаранти проти міністра аграрної політики Олексія Павленка, згадують політиків-злочинців, які після люстрації продовжують сидіти у «кріслах» та історію із «Укрспиртом».

«Припинити продавати посади і знешкодити ОЗУ Чоботарьова, Акіменка і їхніх смотрящих на заводах», «Міністр Павленко — технокрад, Чернов, Чоботарьов — твоя команда», — ідеться у гаслах мітингарів.

Кістяк демонстранітв — близько 150 робітників. Від камер не ховаються, поводяться чемно. Чоловіки звинувачують міністерство у тому, що зі зміною влади корупція залишилась. Неоднозначна історія із ДП «Укрспирт», який триває вже другий рік, яскраве цьому підтвердження.

Найбільше скандалів було навколо призначень на керівні посади, коли до фіналу потрапили люди із кількома судимостями і корупційним минулим. Тоді прем’єр анулював результати відбору та пообіцяв новий конкурс, на який всі подавались наново. Також, багато суперечок точилось навколо приватизації підприємства.

Нагадаємо, раніше глава Мінагрополітики Олексій Павленко заявляв, що підприємство «Укрспирт» вивели із кризового стану, воно демонструє прибутки, а основні борги — погашені. Також наголошував, що «корупція і злочинні схеми довели «Укрспирт» до повної руїни».