Путін козирною картою гратиме до кінця

936

Українське суспільство зараз задається питанням, чи існують ще якісь інструменти впливу на Кремль:  гучні політичні заяви на всіх рівнях, або якісь ультиматуми.

Цю ситуацію коментує голова правління Українського Клубу Роман Кухарук.

«На президента Російської Федерації нічого  не впливає. Українські політики зробили максимум зусиль для того, щоб підвищити політичну вартість Надії Савченко. Але тепер це козирна карту в руках Путіна, він нею буде грати до кінця», — вважає Роман Кухарук.

Експерт вважає, що піднімання політичної вартості Надії Савченко не є стратегічним промахом, адже ми теж отримали від цього свою вигоду – її справа стала відомою на весь світ.

«Її адвокати слушно не підписали домовленість з судом «про нерозголошення», тобто вони кожен крок розголошували, мають на це право. В іншому випадку ми бачимо, що було з Сєнцовим. Там адвокати підписали таке «нерозголошення». І ми нічого не знаємо по тій справі, як результат – 20 років ув’язнення. Що стосується Савченко, то очевидно, що партія «Батьківщина», яка взяла її під номером 1, теж отримала свої дивіденди», — розповів Роман Кухарук.

Також експерт наголосив, що Порошенко має звертатися з офіційними заявами до Путіна. А також, що в Україні є кого заарештувати, адже «п’ята колона» на стільки велика, і там багато політичних фігур, яких можна обміняти на Надію Савченко.

Нагадаємо, що стан Надії Савченко зараз є критичним. А Російський суд переніс проголошення вироку на 21 березня.