Рада закликала ООН, ЄС, НАТО і ОБСЄ не визнавати вибори Путіна

697

Верховна Рада України закликала Раду безпеки ООН, Євросоюз, НАТО і ОБСЄ не визнавати результати виборів президента країни-агресора. Відповідне звернення нардепів розміщено на сайті парламенту.

У постанові нардепи закликають міжнародне співтовариство застерегти Росію від виборів у тимчасово окупованому Криму. Якщо ж окупанти зважаться там проводити голосування, тоді не визнавати легітимність цих виборів.

Крім того, Рада просить не допустити дій РФ, які можуть порушити суверенітет України, а також права і свободи людей на півострові. Якщо ж цього не буде зроблено, парламентарії пропонують впровадити проти країни-агресора додаткові санкції. Також НАТО, ООН та ОБСЄ просять змусити РФ забезпечити доступ міжнародних спостерігачів на окупований Кримський півострів.

Нагадаємо, президентські вибори в Росії призначені на 18 березня. В бюлетенях буде 8 кандидатів: Володимир Путін, Павло Грудінін від КПУ, Володимир Жириновський від ЛДПР, Ксенія Собчак від «Громадянської інціативи», Григорій Явлінський від «Яблука», Борис Титов від «Партії зростання», Сергій Бабурін від «Російського загальнонародного союзу» і Максим Сурайкін від «Комуністи Росії».