«Радикальна партія» закликає скасувати оподаткування пенсій

829

У вівторок, 2 лютого, на засіданні ВРУ Олег Ляшко виступив з пропозицією прийняти законодавчий акт, яким передбачається скасування оподаткування пенсій.

Відеоролик звернення політика оприлюднено на UTube-каналі Радикальної Партії.

Лідер радикалів звернувся із вимогою поставити на голосування такі законопроекти: про скасування оподаткування на пенсії; про подолання вето президента на закон щодо повернення жінкам права виходити на пенсію у 55 років; про перерахунок ціни на газ для населення; законопроект про реструктуризацію кредитів для фізичних осіб.

  • Читач

    Актуальні питання. Тільки чому вони не вирішуються? Бідне населення немає за що купляти товари. Відповідно підприємці немають доходів, а держава не отримує податків. Так, що підняття матеріального рівня населення відповідно приведе до збільшення надходжень до бюджету і розвитку бізнесу. А нинішній уряд обклавши податками та високими цінами на енергоносії вирішив народ вижати як лимон. А що далі? Напевне закупили маєтки за кордоном, накопичили там гроші і ждуть коли все рухне щоб вчасно втекти і кукурікати що вони політичні біженці.