Рахунки компанії Курченка заарештували в окупованому Криму

264

Арбітражний суд окупованого Криму заарештував близько $650 тисяч ЗАТ «Компанія нафтотрейдинг» Сергія Курченка, яка є власником в Криму близько сорока АЗС.

Арешт накладено за позовом про стягнення заборгованості ТОВ Фірма ТЕС, власником якої є великий кримський підприємець, колишній глава захопленого «Чорноморнафтогазу» Сергій Бейм.

У тексті рішення суду від 15 лютого йдеться, що ЗАТ Компанія нафтотрейдинг вже не здійснює діяльність в окупованому Криму.

«Необхідно відзначити, що згідно довідки УМВС Росії по місту Сімферополю, відповідач (Компанія нафтотрейдинг) діяльність не здійснює, однак до нього пред’явлені вимоги про стягнення грошових коштів на великі суми», — йдеться в документі.

Вимоги про арешт активів ЗАТ Компанія нафтотрейдинг суд відхилив.

Крім того, претензії до Курченка має також Російський національний комерційний банк, який працює в окупованому Криму і належить Россімуществу. Банк з лютого намагається стягнути з російських компаній, пов’язаних з Курченком, понад 26 млн рублів (близько $340 тисяч) кредитного боргу. Про це йдеться в ще одному рішенні суду від 11 лютого. Як забезпечувальний захід банк просив суд заарештувати активи Компанії нафтотрейдинг, ТОВ Торговий дім Нафтогаз (Москва), ОІЛСЕРВІС Трейд (Москва), Афан-Голд (Москва), ЗАТ Компанія Крим Ойл (Крим).

Усі зазначені компанії пов’язані з Курченком і займаються торгівлею паливом в Росії і на окупованому півострові.

Раніше повідомлялося, що Печерський суд Києва заарештував 80% акцій Брокбізнесбанку, який належить Сергію Курченку.