Редакція «Секретних матеріалів» знаходиться під спостереженням

294

Невідомі люди влаштували стеження за кореспондентами програми «Секретні матеріали», яка займається журналістськими розслідуваннями. Поряд з офісом редакції вони помітили три автомобілі. В салоні постійно були по троє чоловіків.

«Учора редакція проекту стала об’єктом стеження, а потім нападу – одразу три автомобілі зовнішнього спостереження стояли під офісом редакції протягом дня. У машинах постійно перебувало по три людини», — повідомив Олександр Дубинський на своїй сторінці у Facebook.

Один з автомобілів з донецькими номерами постійно стежив за знімальними групи. Коли журналісти впевнились, що за ними спостерігають, то запитали у цих людей, що вони тут роблять. Але вони одразу втекли з місця події.

Один з їх напарників, який у цей час був на вулиці, кинувся бігти. Його намагалися зупинити, щоб поговорити, але в адресу чули лише погрози. Потім він удар металевим предметом по обличчю журналіста Ярослава Бугакова і зник.

Дубіинський наголосив, що стеження ведеться й за його будинком. Воно, за його словами, триває вже тиждень і він вже звернувся із заявою про це до поліції. Патрульним передали номера автомобіля, де був нападник, але вони навіть не передали цю інформацію оперативним черговим.