Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи

3043

23 листопада 2017 року у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбудеться круглий стіл на тему: «Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи».

Під час круглого столу можливо буде дізнатися, чи буде Україна конкурувати з Норвегією у вирощуванні лосося, чому в нашій країні неможливо взяти в оренду частку водойми загальнонаціонального значення, чому працівники рибної галузі не можуть отримати дешевих кредитних ресурсів та багато іншого.

Організатори круглого столу: асоціація «Українська аквакультурна спільнота», Державне агентство рибного господарства України, Національний університет біоресурсів і природокористування України та Торгово-промислова палата України. Проведення  цього заходу також підтримує керівництво представництва ФАО ООН в Україні.

Головною метою круглого столу є не лише артикуляція існуючих в галузі проблем, але й пошук шляхів їхнього вирішення. Для участі в форумі будуть запрошені як фахівці, науковці та освітяни, що працюють в галузі, так і керівники державних установ, від яких безпосередньо залежить вирішення існуючих проблем. На круглий стіл також запрошені іноземні фахівці та дипломати.

Реєстрація учасників обов’язкова.

Круглий стіл на тему: «Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи»

Організатори: асоціація «Українська аквакультурна спільнота», Державне агентство рибного господарства України, Національний університет біоресурсів і природокористування України та Торгово-промислова палата України.

Дата проведення: 23.11.2017 р.
Місце проведення: Національний університет біоресурсів і природокористування України.
Початок о 9.00.
Питання для обговорення:
1. Аквакультура України: сучасний стан, проблеми і шляхи розвитку.
2. Рибальство в Україні.
3. Кадрове та наукове забезпечення розвитку рибної галузі України.