Родич Путіна підтримав ідею Яценюка

1568

Послання Яценюка, озвучене у зверненні до народу, перегукується з ідеями організованого Медведчуком громадського руху про «народовладдя в Україні».

Лідер громадського руху «Український вибір», кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук підтримав ідею прем’єр-міністра Арсенія Яценюка провести референдум щодо нової української Конституції. Про це сам Медведчук написав на порталі «Українського вибору».

За словами одіозного політика, послання Яценюка, озвучене у зверненні до народу, перегукується з ідеями його руху про «народовладдя в Україні».

«Складається враження, що основою для полум’яної промови прем’єра став Маніфест Громадського руху «Український вибір». «Настав час, щоб український народ сказав своє слово, якою має бути нова Конституція …», «Ніхто, крім народу України, не має права визначати, яким буде Основний Закон …», «референдум за Конституцією є прямим народовладдям .. «- ці ідеї в тій чи іншій інтерпретації «Український вибір» відстоює з перших днів створення вже протягом майже чотирьох років», — пише Медведчук.

Нагадаємо, 24 січня Арсеній Яценюк під час свого телезвернення заявив, що необхідно провести референдум з питання нової Конституції. За словами прем’єра, «ніхто, крім народу України, не має права визначати, яким буде Основний закон».