Росія очікувано вислала 13 українських дипломатів

986
Влада РФ прийняли рішення про те, що з країни будуть вислані дипломати різних країн. Про це передає «Газета.ру».
Всього персонами «нон ґрата» в РФ назвали дипломатів з 23 країн. Так, з Росії поїдуть 13 дипломатів України, 4 дипломата Польщі, 3 представники Литви, 1 – Латвії, 1 – Фінляндії та 2 – Італії. Крім того, будуть вислані 2 співробітника дипмісії Нідерландів і військовий аташе Естонії. Всі вони повинні виїхати з РФ до 7 квітня.
Великобританії запропоновано протягом місяця скоротити штат посольства і генконсульств в Росії до числа російських дипломатів в Британії.
У МЗС України заявили, що українським дипломатам наказали протягом 48 годин виїхати з території країни-агресора. За інформацією прес-секретаря МЗС Мар’яни Беци, рішення влади Кремля було очікуваним кроком, так як вони «вже довгий час відверто демонструють світові порушення норм міжнародного права, вважають за можливе вести агресивні неоголошені війни».
Нагадаємо, Великобританія, Україна, Канада, США, Австралія і ряд країн Європи видворили російських дипломатів у зв’язку з отруєнням 4 березня екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському місті Солсбері. Лондон офіційно звинуватив Москву в отруєнні Скрипалів речовиною «Новачок».