Росія відправить черговий гумконвой на Донбас

265

МНС Росії приступило до формування 51-ї автоколони з так званої гуманітарною допомогою для мешканців Донбасу.

Про це 26 березня повідомляє глава МНС РФ Володимир Пучков.

«Почалося формування колони, в тому числі на території Ногінського рятувального центру. Дата відправки поки не визначена», – сказав він.

Пучков пояснив, що дата «узгоджується з українськими колегами і міжнародними організаціями», також допомогу Донбасу буде продовжено, у зв’язку з цим в МНС затверджено плани відправки колон.

Також Пучков зазначив, що ситуація на Донбасі нормалізується, «налагоджується інфраструктура, відновлюється робота об’єктів економіки».

Як відомо, «ювілейний» конвой з так званою гуманітаркою вдерся на територію України з РФ 24 березня. В МНС РФ повідомляли про 90 вантажівок, які начебто доправили на окупований Донбас продукти харчування, предмети першої необхідності і навчальну література для школярів і студентів.

Україна виступає проти безконтрольного в’їзду на свою територію так званих «гумконвоїв» з РФ, в яких можуть везти допомогу проросійським бойовикам.

Зазвичай російська сторона відмовляється надавати Україні інформацію про вміст вантажу, а характеру вантажу часто не відповідає зазначеному у повідомленнях з боку РФ. За даними розвідки, автомобілі з так званого «гумконвою» везуть на Донбас боєприпаси та зброю.