Росія зробила ще один крок у зливі Донбасу

2288

Наразі актуальна новина  від Патрушева, секретаря Ради безпеки РФ,  про те, що Донбас «не виходив зі складу України».

«У Москві з показаннями трохи заплутались, бо на днях була заява Путіна, що Донбас ніколи не входив до складу України. Посилаючись на дискусію Леніна і Сталіна, Путін пояснив, чому Донбас не мав входити у склад Радянської України, назвавши це «брєдом»», — нагадав радник Президента України Олег Медведєв.

Відносно нові акценти, які прозвучали у промові Патрушева – це загальний наслідок змін, які відбулися протягом останніх 1,5 року. Такий проект як «Новоросія» (розчленування України), зазнав повного краху.

«Спочатку терористи примірялися на 8-10 областей. З яких хотіли створити якусь міфічну країну, яка існує тільки в їхній хворобливій уяві. Потім вони ужали свої апетити до меж Луганської та Донецької областей. Після того як українські Збройні сили, про що ми зараз рідко згадуємо, змогли відбити деякі території, сепаратисти обмежились лише деякими районами», — сказав Олег Медведєв.

«Заява Патрушева є великим позитивом, адже це крок Росії назад, від тих її загарбницьких планів, які вона ставила собі за мету. І те, що Патрушев де-юре визнає, що Донбас –  частина України, це добре, але заяву треба забезпечити де-факто. Власне, Росія повинна виконувати Мінські угоди», — додав Радник Президента.

Логіка Мінського процесу полягає в тому, що Україна будь-які Конституційні зміни має погоджувати зі своїми громадянами, в усіх регіонах, в тому числі Донецьких та Луганських областях.