Російська армія піде з Донбасу завдяки миротворцям, — Порошенко

532
Миротворці на Донбасі змусять російську армію піти. Про таке повідомив Петро Порошенко під час поїздки на Донеччину. Президент побував у Маріуполі та Волоновасі. За його словами, миротворці мають бути не лише на лінії розмежування, а й на всій окупованій території, зокрема на кордоні з Росією. Вже за кілька день Порошенко має вирушити до Берліна і там обговорить питання миротворчої місії на Донбасі. Також запевнив, що саме завдяки співпраці з міжнародними партнерами, вдалося змусити Путіна підтримати запровадження на Донбасі чергового перемир’я.
«Це перемир’я нам потрібне, як повітря, бо в перемир’ї є умови, за якими ми можемо запроваджувати спеціальну миротворчу місію, відповідно до Ради безпеки ООН, щоб на всій окупованій території прийшли миротворці», — зазначив Президент.
Попри запроваджене перемир’я, минулої доби бойовики 11 разів обстріляли позиції українських вояків і поранили двох наших солдатів. Перемир’я на Донбасі мало розпочатися від опівночі 30 березня. Але бойовики порушили його вже за 10-ть хвилин.