Російський мільярдер Усманов виявився інвестором Uber

456

Інвестхолдинг USM Holdings Алішера Усманова і його партнерів входить до числа

інвесторів американського сервісу замовлення таксі Uber.

Про це редакції розповіло джерело, близьке до USM, і підтвердив співрозмовник в Uber.

Близький до USM співрозмовник «Ведомостей» підтвердив, що інвестхолдинг вклався в Uber.

Джерело, близьке до холдингу, повідомило, що USM інвестував кілька десятків мільйонів доларів в американський стартап влітку 2015 року.

За даними американської бази стартапів CBInsights, Uber є найбільшим з «єдинорогів» (англ. Unicorn) — стартапів з капіталізацією понад 1 млрд доларів.

За даними The Wall Street Journal, зараз у світі 131 такий стартап.

11 січня цього року сервіс виклику таксі Uber був оцінений в 62,5 млрд дол для нового раунду інвестицій, повідомила CNBC з посиланням на інформацію джерел, обізнаних про деталі угоди, яку проводить Morgan Stanley. Поріг входу для інвесторів — 250 000 дол.

На початку грудня 2015 The Wall Street Journal писала, що Uber залучив 2,1 млрд дол в ході чергового раунду фінансування, причому вся компанія була оцінена в 64,6 млрд.
У числі інвесторів називали фонд Tiger Global, який раніше інвестував у конкурентів Uber — китайську Didi Kuadi, індійську Ola і сінгапурську GrabTaxi, і американська компанія T. Rowe Price Group, яка, за непідтвердженими даними, вже є інвестором Uber.

У 2015 році Усманов посів третю сходинку у рейтингу 200 найбагатших бізнесменів Росії зі статками 14,4 млрд доларів.

Як відомо, Uber, що конкурує з традиційним бізнесом таксі по всьому світу, найближчим часом може вийти на український ринок.

ИсточникUAZMI
Поделиться