Російську мову у столиці можуть заборонити

347

У Київраді запропонували заборонити російську мову в Києві.

Голова депутатської фракції ВО «Свобода» в Київраді Юрій Сиротюк зареєстрував проект постанови «Про подолання наслідків радянської окупації в мовній царині», за допомогою якого повністю заборонять використовувати російську мову в Києві. Проект передбачає вирішення проблеми, яка стосується так званої мовної окупації.

Встановлять, що в Києві мовою роботи, діловодства і документації є державна мова — українська. Всі рекламні оголошення, афіші, реклами, вивіски повинні виконуватися українською мовою. Також у всіх сферах обслуговування громадян вживатимуть тільки державну українську мову. Перехід на всі іноземні мови можливий тільки за бажанням клієнта. Персонал повинен буде пропонувати усі послуги тільки українською.

Нагадуємо,17 березня, на засіданні Київської міської ради сталася невелика бійка. Суперечка виникла під час обговорення нового проекту про надання земельній ділянці в Голосіївському районі Києва статусу скверу. Конфлікт стався між депутатом ВО «Свобода» Святославом Кутняком і членом партії «Єдність» Костянтином Яловим. Згодом суперечка переросла в бійку.