Розпад Правого сектору: учасники полишають рух

477

Від «Правого сектора» відокремилися структури під назвою «батальйони спецпризначення Захід, Захід-2, Захід-3 і Захід-4», тепер вони самі несуть відповідальність за свої дії.

Про це інформує у середу прес-служба руху ПС.

У ПС нагадують, що в листопаді 2015 року було сформовано Революційний Провід Національно-визвольного руху «Правий сектор». Очолити рух було знову запропоновано Дмитру Ярошу, але він відмовився.

«Ярош також ініціював створення нового громадсько-політичного руху. Разом з ним пішла незначна частина членів ПС та частина бійців і командирів ДУК ПС», — зазначають у «Правому секторі».

«Окрема історія – створення структур під назвою «батальйони спецпризначення Захід (Закарпаття), Захід-2 (Львівщина), Захід-3 (Івано-Франківщина) та Захід-4 (Волинь)», які анонсував «комбат Чесний», — наголошують у ПС.

«Там теж частково є наші побратими з ПС та ДУК ПС, але ці структури не входять до складу Національно-визвольного руху «Правий сектор» і створені виключно за власної ініціативи окремих бійців та командирів, мають своє керівництво та підпорядкування. Враховуючи це, ми заявляємо, що не несемо відповідальність за їхні дії та не коментуємо їх», — підкреслено в повідомленні.