Саакашвілі дав песимістичну оцінку українській політиці

206

Глава Одеської ОДА Михеіл Саакашвілі повідомив, що політика в Україні перестала бути публічною сферою, а всі важливі для населення питання вирішуються шляхом переговорів в кабінетах. Політик бачить своє призначення в тому, щоб вивести на якісно новий публічний рівень переговори між ними. В ефірі телепередачі чиновник наводить, як приклад, повідомлення про майбутнє призначення на пост глави Кабміну.

«Юрій Луценко відразу говорить про те, що прем’єр-міністром буде Наталія Яресько, а потім через деякий час заявляє, що буде Володимир Гройсман. Політику перетворили в кабінетні договорняки», — говорить Саакашвілі, а журналістка поправляє його, що все навпаки.

Екс-президент Грузії повідомляє, що не планує створювати політичну партію, бо в українців більше проблем, пов’язаних з кризою, тому поява нової партії ніяк не вплине на результат виходу з нього. Саакашвілі уточнив, що у нього є важливіші питання, наприклад, приватизація. Він планує не допустити зубожіння країни, якщо все відбудеться так само, як і в Росії в 90-ті. Попереду всіх чекає шість важливих місяців, щоб не вийшло «прихватизації».

Нагадаємо, що Міхеіл Саакашвілі звинуватив Кабмін в тому, що через нього відключають світло і газ українцям.