Саакашвілі і його команда збираються до Верховної Ради

500

Верховну Раду в майбутньому може сколихнути новий реформаторський уряд Саакашвілі. Екс-президент Грузії і теперішній губернатор Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі збирається взяти участь у виборах в Україні.

З такою заявою виступив заступник мера Одеської області Олександр Боровик в ефірі політичної програми в п’ятницю ввечері.

«Я асоціюю нашого лідера з новою динамікою суспільства. Я думаю, що якщо будуть вибори, то такий політик, як Саакашвілі, буде на чолі якоїсь нової політичної сили», — говорить Боровик.

Відповідаючи на уточнююче запитання заступник голови Одеської області сказав: «Якщо будуть нові вибори в Україні, ми обов’язково будемо на них представлені».

«Не коректно вибрана назва для цього відео сегмента, але суть повинна бути зрозуміла. Потрібно говорити про зміну уряду і можна говорити про нові вибори. І якщо вони будуть, ми зробимо все, щоб реформаторський блок отримав більшість у парламенті, і новий реформаторський уряд мав карт-бланш від суспільства і повну підтримку від нового парламенту», — написав Боровик на своїй сторінці в соцмережі.

«Якщо немає впевненості в тому, що це відбудеться — нові вибори проводити не варто. Але треба розуміти, що без такого оновлення та очищення — наші шанси на успіх не очевидні. Для того, щоб це відбулося повинні будуть під прапором антикорупційних і сміливих економічних реформ мобілізуватися всі — інакше нам не перемогти демагогів, популістів, корупціонерів та олігархів», — пише заступник глави Одеської ОДА.