Саакашвілі критикує критику Яценюка

251

Наразі увага небайдужих громадян прикута до тандему Яценюк – Саакашвілі, які продовжують політичне і особистісне протистояння.

«Прем’єр-міністр продовжує грати в наперстки з українським народом. Сьогодні він звинуватив Одеську митницю в тому, що вона не перевиконала план по наповненню бюджету і через це не буде збудована дорога Одеса-Рені.

Факт: у січні Одеська митниця перевиконала план митних надходжень на 123,8 млн. грн., або на 126%. З них половина (61,9 млн. Грн.) піде на будівництво доріг Одеської області.

Ще один факт: перед приходом Юлії Марушевської на посаду голови Одеської митниці план різко підняли з 953,8 млн. до 1228,4 млн. грн., при цьому позбавивши митницю надходжень від енергетики, які в середньому приносили дохід в 370 млн гривень.

Одеська митниця першою в Україні відмовилася від так званих «майданчиків» та інших тіньових схем, вигнавши контрабандистів і хабарників, які були левовою часткою від загального числа імпортерів і тим не менше ми зуміли виконати навіть цей завищений план, але Прем’єр-міністр чомусь цього не знає, чи воліє обманювати народ України», — розповів на своїй сторінці Facebook, Міхеіл Саакашвілі.