Сакварелідзе не боїться йти на допит щодо «зниклих» коштів США

254

Заступник генерального прокурора України Давід Скаварелідзе вважає розслідування факту розкрадання коштів США на реформування прокуратури спробою дискредитувати його команду. Водночас він готовий прийти на допит до ГПУ.

«Виявляється, те, що завадило Шокіну реформувати прокуратуру — це 2 мільйони доларів, які пропали. Це вже 8 або 9 справа, яка реєструється проти нашої команди. Основна частина нашої роботи зараз паралізована», — сказав заступник генпрокурора.

За словами Сакварелідзе, його команда не мала доступу до виділених США коштів на реформи прокуратури.

«Я дивувався, коли мене запитували: Давид, а де гроші, чому вони не на нашому рахунку? Я говорив, що вони і не повинні бути на нашому рахунку. Є проект, і вони фінансують цей проект», — зазначив він.

Нагадаємо, Генпрокуратура за запитом народних депутатів проведе розслідування обставин використання коштів, що надійшли від американських і європейських партнерів на реформування органів прокуратури, але так і не надійшли на офіційні рахунки відомства.

Водночас, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт наголосив, що виділені США кошти, призначені на реформи прокуратури, спрямовувалися не безпосередньо в органи прокуратури України, а міжнародним організаціям-партнерам.