Сакварелідзе не збирається претендувати на крісло Генпрокурора

265

На питання, чи готовий Сакварелідзе очолити генпрокуратуру, він відповів «ні»

Екс-заступник генпрокурора і колишній прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе спростував припущення, що може очолити ГПУ. Про це він повідомив під час спілкування з журналістами перед допитом.

На питання, чи готовий Сакварелідзе очолити генпрокуратуру, він відповів «ні».

«Не вводьте в оману, будь ласка, і так ревнує політичне керівництво держави, що я все це почав з-за того, що претендував на цю посаду. Я публічно заявляю, що ніякого бажання у мене не було і немає очолювати ГПУ», — зазначив він.

Як повідомлялося, заступника генпрокурора — прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе 29 березня звільнили з прокуратури. Його посаду генеральний прокурор Віктор Шокін ліквідував, а самого Сакварелідзе разом із звільненням також залучив до дисциплінарної відповідальності «за грубе порушення правил прокурорської етики і втручання в непередбаченому законодавством порядку в службову діяльність іншого прокурора, здійснення вчинку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та недолжное виконання службових обов’язків».

В той же день, 29 березня, Верховна Рада України голосами 289 нардепів дала згоду на звільнення президентом генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Сам Шокін заявив, що радий тому, що депутати прийняли таке рішення. До призначення нового генпрокурора його обов’язки виконуватиме Юрій Севрук.