«Самопоміч» виринає в справі Семенченка

1246

Наразі розкривається біографія одіозного військового героя України, Семена Семенченка. Йому приписують багато злочинів, починаючи від фальшування документів і незаконного збору грошей, завершуючи розбійними нападами.

Раніше в справі Семенченко були доказані зв’язки Антона Геращенко і Арсена Аракова, які наказали видати цьому бійцеві новий паспорт, на його теперішній псевдонім. Справжнє прізвище Семенченко – Гришин.

Проти Семенченко було відкрито 3 кримінальних провадження,  за ініціативою народного депутата Веслової з партій «Самопоміч». Вона була правою рукою Семенченка і саме на прізвище Веслової були відкриті рахунки для допомоги неіснуючому батальйону, які рекламувалися через соціальні мережі  і на які збирали гроші. Також був відкритий фонд Семена Семенченка, керівником якого була Веслова. Вони не поділили гроші. Тоді Семенченко спробував підробити печатку, вже будучи народним депутатом, щоб отримати доступ до банківського рахунку цього фонду.

«Перше кримінальне провадження було зареєстроване саме за заявою Веслової у зв’язку з підробкою печатки.

Друге провадження за заявою Веслової було зареєстроване у зв’язку з тим, що Семенченку вдалось отримати доступ до пін-коду її банківської картки і зняти через банкомат гроші з її рахунку. Оскільки вона, відкриваючи рахунок, вказала кілька телефонних номерів, з яких банк може вести з нею спілкування. Зокрема був зазначений телефон Семена Семенченка. Він з цього телефону в банк відправив повідомлення, що загубив пін-код і отримав новий. Через банкомат гроші він одразу зняв з рахунку, який зареєстрований на Веслову, для допомоги неіснуючому батальйону «Донбас». Це вже було, коли він був народним депутатом.

Найбільш цікаве третє кримінальне провадження, відкрите за заявою помічника консультанта Веслової. У зв’язку з розбійним нападом, який був вчинений проти цієї жінки народним депутатом Семенченком. Виявляється, Семенченко, виконуючи завдання іноземних спецслужб, ще не будучи військовослужбовцем, він виносив з військової частини 3027 особові справи і документи відносно військових, які брали участь в АТО. Його зняли на відео на цій справі. Згодом ці документи з особистими даними публікувались на сепаратистських сайтах. Прізвища «карателів», бійців Національної гвардії, з адресами і телефонами. Це відео, як Семенченко виносить документи, зберігалось на флешці в помічника народного депутата Веслової. Згодом Семенченко скоїв розбійний напад на жінку, в її квартирі, і цю флешку вилучив. Усі ці зареєстровані кримінальні провадження знаходяться у Деконаїдзе, вони не розслідуються. Якщо прокуратура не вилучить ці матеріали і не приєднає їх до тієї справи, яка вже зараз відкрита, котра розслідується у військовій прокуратурі, том ми ще не скоро поставимо крапку в діяльності Семенченко», — розповів у студії Vse.Media Володимир Бойко.